Servisler

Proje ve kurulum hizmetlerinden, bakım destek hizmetlerine, BT alt yapısı sağlama hizmetlerinden, BT sistemleri taşıma hizmetlerine kadar Bilişim Teknolojileri hizmetlerinin tamamını sağlıyoruz. Alanlarında uzmanlaşmış ve sertifika sahibi ekibimiz ile Türkiye ve yakın ülkelerde hizmet veriyoruz.

Ağ, Sistem Odası, Sunucular, Veri Depolama Sistemleri ve İş İstasyonları...​

servis-ag-hizmetleri
Ağ Hizmetleri

Kullanıcıların, bilgisayar sistemindeki donanım ve yazılım kaynaklarını paylaşmalarını sağlayan sistemlerdir. Aktif Cihazlar, ağ altyapısı üzerinde iletişimi sağlayan elektronik cihazlardır.

servis-guvenlik-sistemleri
Güvenlik Sistemleri

Kurumların güvenlik seviyesi, ileriye dönük büyüme hızlarını belirler. Güvenlikle ilgili olası problemlerin getirdiği mali yük diğer zararların kat kat üstünde olabilir. Kurumunuzun bilişim sistemlerini kapsamlı bir açıklık testinden geçirerek güvenlik seviyenizi artırmaya yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken doğru güvenlik politikaları ile tanınmış kullanıcıların bilgiye erişiminde hızı ön planda tutuyoruz.

servis-sunucu-sistemleri
Sunucu Sistemleri

Bugün bilgi teknolojilerinin temelini oluşturan sunucular, kullanıcıların yaşamlarının önemli bir parçası haline geldi. Kullandığımız dijital araçların büyük çoğunluğu, online servis ve hizmetlerin ise neredeyse tamamı sunucular yardımıyla bize sunuluyor.

servis-veri-depolama-sistemleri-
Veri Depolama Sistemleri

Sisteminizin herhangi bir sebepten dolayı arızalanması durumunda, önceden yüklü olan verilerinizi hızlı bir şekilde raid veri depolama sayesinde geriye alabilirsiniz. Ticari olarak veri depolama ihtiyacı olan şirketlere ekonomik olarak daha büyük bir katkı sağlarken, kişisel olarak tercih eden kullanıcılara da, verilerin geriye getirilmesi ve zamandan kazanılması gibi avantajlar sunar.

servis-hyper-converged-sistemleri
Hyper-Converged Sistemler

Hyperconvergence sistemler sanallaştırma dünyasına ilk olarak 2014 yılında VMware firmasının DELL firması ile ortaklaşa üretip geliştirdiği EVO:RAIL adında bir ürün olarak ortaya çıktı. Bu ürünün en büyük özelliği sizin firmanız içinde yer alan minik veya büyük Datacenter ortamınızı 2U Rack bir Server yapı üzerine sığdırmak.