OceanStor Dorado 5000 V6 All-Flash

  • Dual Controller,
  • 8/16/32 Gbit/s FC/FC-NVMe*,
  • 10/25/40/100 Gbit/s Ethernet,
  • 25Gb NVMe over RoCE*

Açıklama

Huawei OceanStor Dorado 5000 V6 All-Flash

Huawei OceanStor Dorado 5000 V6 ve 6000 V6, yeni nesil orta seviye all-flash depolama sistemleridir. Büyük depolama kapasitesi ve hızlı veri erişimi sunarak orta ve büyük ölçekli kuruluşlar için yüksek kullanılabilirlik, kullanım ve kullanılabilirlik gibi temel sorunları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Sistemler, tescilli amiral gemisi donanımı ve flash medya için özel olarak oluşturulmuş FlashLink® akıllı algoritmaları üzerine kuruludur. Sistemler ayrıca uçtan uca Uçucu Olmayan Bellek Ekspres (NVMe) mimarisini benimser ve her zaman açık kritik hizmetler için sırasıyla Smart ve Hyper serisinin zekasını ve verimliliğini ve yüksek güvenilirliğini devralır. Ek olarak, uygulama operasyonları sırasında depolamayı daha akıllı hale getirmek için yerleşik bir akıllı hızlandırıcı modülü içerirler – endüstride bir ilktir.

OceanStor Dorado 5000 V6 ve 6000 V6, veritabanı, sanallaştırma ve büyük veri analitiği senaryolarında üstün performans göstererek onları taşıyıcı, finans, devlet ve üretim gibi sektörler için çok uygun hale getirir.

Cihaz detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://e.huawei.com/tr/products/storage/all-flash-storage/dorado-5000-6000-v6